No products in the cart.

ABOUT

STAMINA PRODUCTS, INC.

Since our founding in 1987, Stamina Products Inc. has focused on creating innovative, affordable equipment for our customers.

And since our inception, we’ve flooded the fitness and leisure markets with quality products. Plus, we’ve recently entered the boutique studio market with the Juvo Board. From mass merchants, sporting goods dealers, catalogs, and internet retailers to TV shopping channels, we’ve developed a broad distribution base. You’ll find our products at Walmart, on Amazon, and QVC, just to name a few.

Nejžhavější automaty v Česku 2023!

Úvod

V roce 2023 se v Česku očekává příchod nejžhavějších a nejnovějších online automatů. Tyto hry jsou oblíbené mezi hráči díky svému zábavnému a adrenalinovému charakteru. Pokud jste fanouškem online kasin a chcete vědět, jaké novinky se blíží, přečtěte si dále! V tomto článku vám představíme nejlepší online automaty, které se očekávají v Česku v roce 2023.

Nové trendy v online automatech

Každý rok přináší nové trendy v oblasti online automatů. V roce 2023 se očekává několik novinek, které nadchnou hráče. Mezi největší trendy patří interaktivita, 3D grafika a pokročilé bonusové funkce. Hráči budou mít možnost se ponořit do virtuálního světa a zažít neuvěřitelné dobrodružství přímo z pohodlí svého domova.

Nejlepší online automaty v Česku 2023

1. Stanovený – Tento online automat je jedním z nejočekávanějších v roce 2023. Nabízí skvělou grafiku, atraktivní bonusové funkce a vysoké výhry. Stanovený je inspirován starověkými civilizacemi a hráče zavede do tajemného světa pyramid a pokladů.

2. Fantomový poklad – Tento automat je založen na populárním filmu a nabízí hráčům napínavou hru plnou mysteriózních symbolů a bonusových kol. Fantomový poklad je vybaven pokročilou 3D grafikou a skvělým zvukovým doprovodem, který hráče přenese přímo do děje filmu.

3. Ztracená Atlantida – Tento automat vás zavede na dno oceánu, kde budete hledat ztracenou civilizaci Atlantidy. S nádhernou grafikou a poutavým příběhem je Ztracená Atlantida jedním z nejatraktivnějších automatů roku 2023. Hráči budou mít možnost objevovat tajemství Atlantidy a získávat ohromující výhry.

Závěr

V roce 2023 se můžeme těšit na skvělé novinky v oblasti online automatů. Interaktivita, 3D grafika a pokročilé bonusové funkce budou hráče nadchovat a poskytnou jim nezapomenutelný zážitek. Pokud jste fanouškem online kasin, nezapomeňte sledovat novinky a vyzkoušet nejžhavější automaty v Česku v roce 2023.

In fact, Stamina was one of the first fitness equipment companies to develop infomercial products with the introduction of the American Gladiator® Home Gym. From there, we also introduced the AeroPilates® Performer, InStride® Walker, the Body Dome®, the GYROTONIC® Transformer, and more. You’ve also seen our products under brands such as Body by Jake®, Suzanne Somers, Tony Little, Cosmopolitan®, Brenda DyGraf, Denise Austin, and BodyShaping®. More recently, we’ve brought products to the market with Gold’s Gym®, Joyus®, Danskin®, and Lotus®.

While we take pride in all of our products, one of our greatest achievements has been bringing affordable Pilates reformers to the market for home use. Our AeroPilates reformers build endurance, increase flexibility, and strengthen and sculpt your entire body – all in the privacy and convenience of your own home. This is why our AeroPilates product line continues to grow in popularity.

Ultimately, our mission is clear: Outperform the competition through successful partnerships while maintaining effective communication, consistency, superior service, and honest, active marketing programs. Stamina Products Inc. will continue to pursue excellence. Whether it’s the design of our equipment or our exceptional customer service, we are truly dedicated to building a healthier, stronger you.

With Your Body In Mind®,
The Stamina Team

SIGN UP FOR STAMINA EMAIL

Be the first to know about the latest products, exclusives and offers from Stamina Products.privacy policy

Stamina Products Inc. may collect your personal information and share it with third parties, including the categories of information listed in California Civil Code Section 1798.140(o)(1)(A)-(D), (F)-(H), and (K). The information is collected and shared for business-related purposes. Please see Stamina’s Privacy Policy for more information.